پروفایل لینکدین

آدرس لینکدین خود را چگونه پیدا و ویرایش کنیم

 لطفا وارد پروفایل خود در لینکدین شوید در سمت راست و بالا روی گزینه Me یا عکس خود کلیک کنید.

اگر هنوز قادر به ایجاد پروفایل خود نشده اید به مقاله آموزش ایجاد پروفایل لینکدین مراجعه کنید.

چند خط پایین تر view profile را انتخاب کنید. خب، خوش آمدید صفحه ای که می بینید پروفایل عمومی نام دارد و در واقع آن قسمت از پروفایل ما می باشد که دیگران میتوانند مشاهده کنند.

آدرس لینکدین

حال یک کلیک در قسمت آدرس صفحه خود کنید. در سمت بالا جایی که آدرس سایت ها را تایپ می کنیم، این آدرسی که مشاهده می کنید آدرس اختصاصی شما در لینکدین است و دیگران با تایپ این اعداد و حروف مستقیم می توانند به شما دسترسی پیدا کنند.
البته اگر فردی معروفی در عالم سیاست و یا رسانه نیستید می توانید اسم خود را گوگل کنید معمولا لینک اول یا دوم آدرس پروفایل لینکدین هر فرد می آید.

شما می توانید این آدرس را تنظیم کنید و از آن در کارت ویزیت خود، در پایان مقالات و مطالب خود یا اگر اهل وبلاگ و وب سایت هستید استفاده کنید این گونه مردم راحت تر به شما دسترسی پیدا خواهند کرد به خصوص دوستانی که به دنبال شغل هستند و رزومه خود را به جاهای مختلف ارسال می کنند سعی کنند حتما این آدرس پروفایل خود در لینکدین را تنظیم کنند.

اگر یادتان باشد در مطالب قبلی صحبت کردیم که لینکدین می تواند به گسترش ارتباطات شغلی ما کمک فراوانی کند و قرار بود برای اینکه ارتباطات مفیدی داشته باشیم افرادی که در طول هفته و در جلسات مختلف کاری ملاقات کردیم را به لیست دوستان خود در لینکدین اضافه کنیم و یکی از راه های این کار این است که دسترسی مردم به پروفایل خود در لینکدین را راحت کنیم.

تنظیم آدرس لینکدین

تا کنون دو مرحله جلو آمدم روی Me  کلیک کردم بعدش view profile تا این مرحله وارد صفحه پروفایل عمومی شدم.

زمانی که آدرس لینکدین خود را به شکل یک آدرس استاندارد و اختصاصی مانند (linkedin.com/yourname) ارائه دهید بسیار بهتر از آدرسی پر از عددها و حروف نامفهوم خواهد بود. ولی چگونه یک آدرس اختصاصی تهیه کنیم؟
سمت راست صفحه قسمت بالا ادیت پروفایل (Edit public profile & URL ) را می بینید لطفا وارد شوید.ادیت پروفایل لینکدین

دوباره سمت راست در خط سوم آدرس اختصاصی خود را می بینید که با کلیک بر روی عکس مداد اجازه دارید بخشی از این آدرس را تغییر دهید در واقع قسمت اول آدرس را نمی توانیم ادیت کنیم. آدرس پروفایل لینکدین را بعد از / به دلخواه می توان تغییر داد.

ادیت پروفایل لینکدین
با انتخاب گزینه ذخیره تغییرات ذخیره میشود. نام و نام خانوادگی به صورت کامل یا اختصاری، عنوان شغل دو انتخاب اصلی اکثر مردم برای این قسمت هستند. شما می توانید به هر صورت که راحت تر هستید تنظیمات لازم را انجام دهید.

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

  1. من لینک لینکدین را در سایتم قرار می دهم اما وقتی بروی لینک زده میشه وارد صفحه اصلی لینکیدین میشه جایی که باید یوزر و پسورد خودم رو بزنم تا وارد بشم.لطفا کمک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا