پروفایل لینکدین

ایجاد بهترین عکس بک گراند لینکدین (همراه با فیلم آموزشی)

عکس بک گراند لینکدین (زمینه ای) یکی از قسمت های مهم است، که خیلی ها در زمان تنظیم پروفایل لینکدین از آن غافل می شوند. وقتی افراد وارد پروفایل لینکدین ما می شوند، در نگاه اول و نخستین موردی که به چشم می آید دو تا عکس هست. اول عکس پروفایل ما و دوم یک عکس دیگر داریم به اسم عکس زمینه ای که آن هم برای جذب مخاطبان  فرصت خوبی است با هدف دقیق تر خواندن پروفایل ما و ایجاد ارتباطات بیشتر.

چرا مهم است افراد را جذب پروفایل خود کنیم؟

با هر هدفی که ما در لینکدین هستیم مثل پیدا کردن موقعیت شغلی جدید، بازار جدید یا تبلیغ موسسه و شرکت خودمان، اساس کار ایجاد ارتباط است. ایجاد ارتباط هم ممکن نیست مگر اینکه دیگران ما و پروفایل ما را ببینند و جذب شوند. طبیعتا به علت اینکه همه افراد مخاطب جز متخصصین رشته خود هستند جذب این افراد نیاز به ظرافت هایی دارد که در جای جای مقالات مختلف در این سایت به آنها اشاره شده است.

هدف از تنظیم عکس بک گراند

وقتی افراد وارد پروفایل ما یا صفحه شرکت ما می شوند ابتدا عکس زمینه ای و پروفایل را می بینند و در چند ثانیه تصمیم می گیرند خواندن پروفایل ما را ادامه دهند یا خیر. پس فرصت خوبی است پیام ویژه ای از طریق این عکس بفرستیم.

این عکس می تواند توصیفی از شما یا شرکت شما یا کار مهمی که انجام دادید یا جمله ای زیبا که برند شخصی شما را ارتقا می دهد باشد. حتی می توانید از رنگ لوگو کمپانی خودتان استفاده کنید. که یک پیام خاص را برسانید.

عکس بک گراند در قسمت پشت و بالای عکس پروفایل قرار می گیرد.

چگونه عکس بک گراند خوب بسازیم؟

  1. خلاقیت خودتان
  2. ایده برداری از پروفایل همکاران
    **نکته مهم در لینکدین هرگز کپی /پیست نکنید به نفع شما نیست.
  3. برخی از سایت ها مخصوص این کار هست. اگر کلماتی مثل بک گراند رایگان برای لینکدین را جستجو کنید می توانید این گونه سایت ها را پیدا کنید.

 

 

 مثل سایت زیر که تعداد محدودی بک گراند دارد.
FreeLinkedInBackgrounds.com

نکته مهمی که باید مطرح کنم
هرگز برای پیدا کردن و استفاده از عکس از گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده نکنید. چون مطمئن نیستید همه عکس هایی که نشان می دهد را اجازه استفاده دارید. حالا شاید در ایران خیلی کپی رایت مهم نباشد ولی در برخی از کشورها می تواند گران تمام شود. یا در لینکدین که ممکن است با افراد از کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید این موضوع را جدی بگیرید.
به جای آنها ده ها سایت هست که در زمینه های مختلف عکس های رایگان دارد. مثل سایت کانوا قسمت عکس های رایگان را از منوی اصلی انتخاب کنید. اونجا به تفکیک موضوع می توانید عکس ها را ببینید و استفاده کنید. بقیه سایت ها هم به همین صورت یک قسمت رایگان دارد .

اما حالا  برای شفاف تر شدن موضوع چند تا عکس زمینه ای خوب ببینیم.
منبع عکس ها: makeusefo.com

در عکس اول مشاهده می فرمایید فرد مورد اشاره کار مهمی که انجام داده است -تالیف کتاب- را به عنوان عکس زمینه ای خودش انتخاب کرده است.

عکس بک گراند لینکدین

در عکس دوم فرد مربوطه از لوگو و رنگ زمینه ای کمپانی اش استفاده نموده است.عکس بک گراند لینکدین

و در عکس سوم  با یک شعار زیبا یا یک جمله با معنا عکس زمینه ای خودش را تزیین کرده است.عکس بک گراند لینکدین

بنابراین برخلاف عکس پروفایل که کاملا باید از قوانین خاصی تبعیت کنیم و جایی برای خلاقیت نیست در عکس بک گراند لینکدین به راحتی و با رعایت نکات بالا می توانید از سلیقه خود به نحو خوبی استفاده فرمایید.


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا