نوشتن پروفایل اشخاص

امروزه لینکدین به عنوان بزرگترین شبکه مجازی متمرکز بر حوزه کسب و کار شناخته میشود. عضویت بیش از ۶۲۰ ملیون نفر متخصص رشته های مختلف از سراسر دنیا و حدود سه ملیون ایرانی ساکن ایران و حضور فعال تعداد بیشماری شرکت، کارخانه، دانشگاه و سایر اشخاص حقوقی، زمینه ای فراهم نموده است تا نیازهای مختلف در عالم کسب و کار به راحتی پوشش داده شود.

مهم نیست که در لینکدین به دنبال کار هستید و یا به دنبال ارتقای ارتباطات کاری خود هستید و یا هر هدف دیگر

برای بهره مندی از امکانات فراوان در لینکدین نظیر کاریابی بین المللی یا استخدام در ایران، باید گام اول را درست برداریم. گام اول پروفایل لینکدین است نوشتن یک پروفایل صحیح و منطبق بر استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک فراوانی می نماید.

از آنجا که عضویت در سایر شبکه های مجازی نظیر تلگرام و اینستاگرام آسان است خیلی ها به اشتباه بر طبق همان عادت توجه لازم به اصول عضویت در لینکدین نمی نمایند و متاسفانه فرصت استفاده کامل از وب سایت لینکدین را از خود دریغ می نمایند.

رعایت قواعد پروفایل نویسی به ما کمک می کند تا در این فضای شلوغ و بی انتها بیشتر دیده شویم و در نتایج جستجوی دیگران بیشتر پیشنهاد شویم و از طرف دیگر حرفه ای و متخصص دیده شویم و اثر بهتری از خود در ذهن همکاران و کارفرمایان بر جای بگذاریم.

تمام آنچه را که شما باید برای نوشتن یک پروفایل استاندارد رعایت کنید در سایت ما به صورت کاملا رایگان ، به همراه فیلم و عکس موجود است و تقدیم شما همراهان عزیز می کنیم. در قسمت پروفایل لینکدین در صفحه اصلی سایت، مقالات کامل را می توانید دریافت کنید.

اما اگر به هر دلیلی نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید نوشتن پروفایل خود در لینکدین را به متخصصین ما بسپارید لطفا از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

  • اطلاعات شخصی

    اطلاعات شخصی خود را وارد کنید
  • در صورتی که پیامی دارید در کادر زیر وارد کنید

دکمه بازگشت به بالا