نوشتن پروفایل برای اشخاص حقوقی

امروزه لینکدین به عنوان بزرگترین مجمع  مجازی متخصصین و صاحبان کسب وکار در سطح دنیا می باشد. دانشگاه ها، شرکت ها و کارخانجات مختلف، صادر کنندگان و واردکنندگان ، بانک ها و تولید کنندگان مواد اولیه و بازاریابان و بیمارستان ها همه و همه بخشی از اشخاص حقوقی هستند که در لینکدین فعال می باشند.

معمولا با اهدافی نظیر

*داشتن یک تریبون و ابزار تبلیغات در لینکدین به عنوان بزرگترین پلت فرم تخصصی دنیا و معرفی هر چه بیشتر شرکت یا مجموعه تحت مدیریت

*استخدام نیروی کار با کیفیت

*دست یابی به بازارهای جدید و شناسایی توزیع کنندگان و نمایندگان بالقوه در کشورهای هدف برای اهداف صادراتی

*شناسایی شرکت ها برای اخذ نمایندگی

*دست یابی به فرصت های بهتر در زنجیره تامین کالا نظیر تنوع بخشی به سورس های مواد اولیه مورد نیاز

*ایجاد ارتباط با همکاران در دیگر کشورها و کسب یک دیدگاه حرفه ای و به روز از اوضاع صنعتی که در آن هستیم

این مراکز در لینکدین حضور فعال دارند. بیش از ۴۵ درصد اعضای لینکدین مدیران میانی به بالای شرکت ها هستند که این امر فرصتی بی نظیر برای انجام فعالیت بین مشاغل یا همان (B2B)  است.

متاسفانه صاحبان کسب و کار و اشخاص حقوقی دیگر در کشور عزیزمان ایران بسیار کم با مزایای لینکدین و قدرت آن در ارتقای سطح مجموعه  آشنا هستند. گام اول برای حضور در این تریبون جهانی تشکیل یک صفحه حرفه ای و مبتنی بر استانداردها و کلمات کلیدی لینکدین می باشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن تیمی متخصص وآموزش دیده این افتخار را دارد تا برای اولین بار در ایران نسبت به ارایه خدمات برای اشخاص حقوقی و آموزش صفر تا صد نحوه استفاده از لینکدین برای این دسته اقدام نماید.

لطفا چنانچه تمایل دارید از خدمات ما استفاده کنید از طریق فرم زیر  با ما در تماس باشید.

  • در صورتی که پیامی دارید در کادر زیر وارد کنید

دکمه بازگشت به بالا