پروفایل لینکدین

چگونه نشان لینکدین برای سایت ایجاد کنید (همراه با فیلم آموزشی)

ویژگی نادیده گرفته شده ای از لینکدین که می تواند باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما شود

لینکدین یک منبع رایگان برای صاحبان مشاغل خانگی برای ایجاد ارتباطات تجاری استراتژیک، یافتن مشتری جدید و بالقوه و یافتن منابع جدید است. اما مانند سایر شبکه‌های اینترنتی، فقط در صورتی می توانید از این منبع وسیع بهره‌ی لازم را ببرید که بتوانید با افراد، ارتباط سازنده‌ای بر قرار کنید.

به شما توصیه می کنیم مقاله اسرار بازاریابی با لینکدین را مطالعه کنید.
در حالی که روش های زیادی وجود دارد که می توانید از قدرت لینکدین در شبکه‌سازی استفاده کنید، باید برند خود را در خارج از شبکه لینکدین نیز ارتقا دهید. برای مثال شما می توانید از کاربران وبسایت خود دعوت کنید که شما را در لینکدین دنبال کنند. شما به راحتی می‌توانید یک لینک متنی از وب سایت خود به لینکدین بدهید، اما یک علامت گرافیکی (مثل نشان لینکدین)، به احتمال زیاد بیشتر مشاهده و کلیک می‌شود.

نشان یا لوگوی لینکدین (LinkedIn Badge) چیست؟

نشان لینکدین یک نمایه‌ی گرافیکی از مشخصات لینکدین شما است. می توانید آن را در اکانت لینکدین خود ایجاد کرده و سپس کد خاص آن را در وب سایت یا وبلاگ خود وارد کنید تا بازدید کنندگان شما آن را ببینند، و در صورت کلیک کردن بر روی آن افراد قادر به دیدن پروفایللینکدین شما خواهند بود.

قبل از ایجاد لوگوی لینکدین به موارد زیر توجه کنید

شما قبل از هر چیز باید یک اکانت لینکدین با مشخصات کامل برای خود بسازید. هر آنچه که مردم قرار است در مورد شما و تخصص‌تان بدانند باید در پروفایل شما وجود داشته باشد. پس از ایجاد یک حساب کاربری لینکدین و تکمیل بخشهای اصلی پروفایل باید سایر ویژگی‌های اضافی، مثل اینکه چه کتابهایی منتشر کرده‌اید، را تکمیل کنید.

همچنین باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه بخش‌هایی از اطلاعات پروفایل خود برای اعضای خارج از لینکدین قابل رویت باشد. لینکدین به شما این امکان را می دهد آنچه را که افراد خارجی می‌توانند در نمایه عمومی شما مشاهده کنند، کنترل کنید. برای شخصی سازی لینک خود، یک URL  سفارشی ایجاد کنید.

وقتی نمایه شما کامل و آماده برای مشاهده توسط افراد احتمالی شد، زمان آن رسیده که یک نشان یا همان لوگوی لینکدین را برای وبسایت یا وبلاگ خود ایجاد کنید.

نحوه ایجاد یک نشان در لینکدین

نشان لینکدین را می توان در وب سایت ، وبلاگ و ایمیل های شما استفاده کرد تا به دیگران اطلاع دهید و در لینکدین با شما ارتباط برقرار کنند. برای قرار دادن نشان خود در وب سایت خود ، باید بدانید که چگونه می توانید یک خط کد را در ویرایشگر متن آنلاین خود کپی کنید. یا اگر مدیر وب سایت دارید می توانید کد را برای او ارسال کنید و او می تواند آن را برای شما اضافه کند.

 

در اینجا نحوه ایجاد نشان LinkedIn آورده شده است:

  1. وارد حساب LinkedIn خود شوید و به صفحه پروفایل خود بروید.
  2. در صفحه نمایه خود، روی ویرایش نمایه عمومی (Edit Public Profile & URL) در سمت راست نمایه خود کلیک کنید.نشان لینکدین
  3. به سمت پایین بروید و در سمت راست صفحه جعبه Public Profile Badge را مشاهده خواهید کرد و بر روی Create a Badge کلیک کنید.نشان لینکدین
  4. شما باید یکی از نشان های لینکدین را بنا بر سلیقه خود انتخاب کنید. می توانید کدهای  HTML آن را کپی کرده و به وب سایت، وبلاگ یا هر صفحه دیگری بروید که می خواهید نشان لینکدین خود را در آنجا نشان دهید (مثل فروم‌ها) و کدی را که کپی کرده اید آنجا بچسبانید( راست کلیک کرده و Paste را انتخاب کنید). بررسی کنید که نشان شما به درستی ظاهر می شود. کاربران با کلیک بر روی این نشان؛ اتوماتیک وارد پروفایل شما در لینکدین می‌شوند.Create-badge-Linkedin

نحوه استفاده از نشان لینکدین

نشان لینکدین در هر جایی که می‌توانید از یک لینک گرافیکی استفاده کنید، قابل استفاده است. می توانید آن را در نوار کناری وبلاگ خود جایگذاری کنید یا در انتهای همه پست‌های وبلاگ خود آن را قرار دهید. همچنین می توانید از آن در وب سایت خود استفاده کنید. گزینه دیگر این است که در صورت استفاده از ایمیل HTML، آن را به خط امضای ایمیل خود اضافه کنید.
پس از اینکه مشخصات اکانت لینکدین شما کامل شد و با استفاده از URL و نشان لینکدین خود لینک‌هایی به آن اضافه کردید، می‌توانید از شبکه لینکدین برای بازاریابی مشاغل  و محصولات حتی کاریابی و تبادلات علمی خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا